crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie z wysokim sufitem

jak urzadzic mieszkanie z wysokim sufitem

The Mediterranean Style Home Decor

Co ludzie mają na myśli, gdy mówią o „zdobienia w stylu śródziemnomorskim?”

Nazwa pochodzi z krajów basenu Morza Śródziemnego, która jest niemal całkowicie otoczona przez trzech kontynentach!

Morze graniczy jej północy Europy: Hiszpanii, Francji i we Włoszech, Albanii i Grecji. Na wschodzie to graniczy z Azji: Turcji, Syrii i Izraelu. A na południu graniczy z krajów afrykańskich z Egiptu, Libii, Algierii, i Maroko. (Aby uzyskać od Morza Śródziemnego się w Oceanie Atlantyckim, marynarze musieli przejść przez dziewięć mil szerokości Cieśniny Gibraltarskiej).

Jednakże pojęcie „stylu śródziemnomorskim” nie odnosi się do krajów wschodnich i południowych – każdy z nich ma swoje własne charakterystyczne style dekoracji wnętrz. Raczej odnosi się do krajów na północ od Morza Śródziemnego – Hiszpanii, Grecji i we Włoszech. Jest również nazywana Hiszpański nowoczesne.

Jakie są decydujące elementy stylu śródziemnomorskim?

Jeśli chodzi o meble to dotyczy, są one zwykle nisko nad ziemią, z bogato toczonych nóg i stóp; sprzęt jest ciężki i zwykle oksydowane. Oksydowane metalowe oznacza po prostu, że ma „gładkie błyszczące wykończenie lub wygląd.”

Ściany są najbardziej charakterystycznym elementem stylu śródziemnomorskim – zamiast po prostu ozdób ścianach pomalowanych w nudne i nudne, jasnych kolorach, są teksturowane lub pokryte wzorów faux rozsypujących drewna lub malowidłami z widokiem na plażę dzięki ozdobnym oknie , na przykład.

Podłogi są również charakterystyczne – stosowanie wzorów mozaiki płytek jest dość popularny.

Brak szkielety w projektowaniu Śródziemnego – rzut dywany, poduszki, a różne rodzaje tkanin są wszędzie. Ceramika, rzeźba, i kosze pełne owoców i warzyw obejmuje niemal każdy skrawek przestrzeni poziomej.

Konstrukcja Morza Śródziemnego jest o cieple, o uczucie przytulne i wygodne.

Podczas projektowania w stylu śródziemnomorskim, jednak ważne jest, aby pamiętać, kardynalnych zasad, które regulują korzystanie z dowolnym stylu.

W domu musi być znośny. Jeśli masz dużo dzieci wokół warto ograniczać stosowanie ceramiki kruche i rzeźby do minimum, w celu ochrony przed pęknięciem.

Chociaż wiele z śródziemnomorskim stylu podkreśla prostotę, może czasami kosztować dużo pieniędzy, aby osiągnąć ten prosty http://slonko.eu/rolety/ wygląd. malowidła ścienne podjąć umiejętności do tworzenia lub stosowania, i należy podjąć z nimi.

Pamiętaj również, że nie jest to konieczne, aby wykonać cały dom w stylu śródziemnomorskim – wiele osób ma sale tematyczne, z tych tematów, począwszy od stylu śródziemnomorskim dla jednego pomieszczenia do egipskiego stylu na inny do klasycznego stylu art deco na kolejny. To wszystko jest jak duch przenosi nas.

Wpis zawdzięczamy samochód do ślubu warszawa