crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie z wysokim sufitem

jak urzadzic mieszkanie z wysokim sufitem

The Mediterranean Style Home Decor

Co ludzie mają na myśli, gdy mówią o „zdobienia w stylu śródziemnomorskim?”

Nazwa pochodzi z krajów basenu Morza Śródziemnego, która jest niemal całkowicie otoczona przez trzech kontynentach!

Morze graniczy jej północy Europy: Hiszpanii, Francji i we Włoszech, Albanii i Grecji. Na wschodzie to graniczy z Azji: Turcji, Syrii i Izraelu. A na południu graniczy z krajów afrykańskich z Egiptu, Libii, Algierii, i Maroko. (Aby uzyskać od Morza Śródziemnego się w Oceanie Atlantyckim, marynarze musieli przejść przez dziewięć mil szerokości Cieśniny Gibraltarskiej).

Jednakże pojęcie „stylu śródziemnomorskim” nie odnosi się do krajów wschodnich i południowych – każdy z nich ma swoje własne charakterystyczne style dekoracji wnętrz. Raczej odnosi się do krajów na północ od Morza Śródziemnego – Hiszpanii, Grecji i we Włoszech. Jest również nazywana Hiszpański nowoczesne.

Jakie są decydujące elementy stylu śródziemnomorskim?

Jeśli chodzi o meble to dotyczy, są one zwykle nisko nad ziemią, z bogato toczonych nóg i stóp; sprzęt jest ciężki i zwykle oksydowane. Oksydowane metalowe oznacza po prostu, że ma „gładkie błyszczące wykończenie lub wygląd.”

Ściany są najbardziej charakterystycznym elementem stylu śródziemnomorskim – zamiast po prostu ozdób ścianach pomalowanych w nudne i nudne, jasnych kolorach, są teksturowane lub pokryte wzorów faux rozsypujących drewna lub malowidłami z widokiem na plażę dzięki ozdobnym oknie , na przykład.

Podłogi są również charakterystyczne – stosowanie wzorów mozaiki płytek jest dość popularny.

Brak szkielety w projektowaniu Śródziemnego – rzut dywany, poduszki, a różne rodzaje tkanin są wszędzie. Ceramika, rzeźba, i kosze pełne owoców i warzyw obejmuje niemal każdy skrawek przestrzeni poziomej.

Konstrukcja Morza Śródziemnego jest o cieple, o uczucie przytulne i wygodne.

Podczas projektowania w stylu śródziemnomorskim, jednak ważne jest, aby pamiętać, kardynalnych zasad, które regulują korzystanie z dowolnym stylu.

W domu musi być znośny. Jeśli masz dużo dzieci wokół warto ograniczać stosowanie ceramiki kruche i rzeźby do minimum, w celu ochrony przed pęknięciem.

Chociaż wiele z śródziemnomorskim stylu podkreśla prostotę, może czasami kosztować dużo pieniędzy, aby osiągnąć ten prosty http://slonko.eu/rolety/ wygląd. malowidła ścienne podjąć umiejętności do tworzenia lub stosowania, i należy podjąć z nimi.

Pamiętaj również, że nie jest to konieczne, aby wykonać cały dom w stylu śródziemnomorskim – wiele osób ma sale tematyczne, z tych tematów, począwszy od stylu śródziemnomorskim dla jednego pomieszczenia do egipskiego stylu na inny do klasycznego stylu art deco na kolejny. To wszystko jest jak duch przenosi nas.

Wpis zawdzięczamy