crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie z piecem kaflowym

jak urzadzic mieszkanie z piecem kaflowym

Trzech wielkich środków domu Psów Mange

Wspomnieć psa świerzb do ludzi, a oni od razu obraz niechlujny patrząc psa niejednolity futra. W rzeczywistości, to jest dokładnie to, co pies z ciężką świerzbu będzie wyglądać. Mange jest wynikiem porażenia przez roztocza Demodex canis nazwie by nadać mu odpowiednią nazwę łacińską. Ta łacińska nazwa prowadzi również do innego terminu dla skórnego; Demodectic Mange. Oto kilka wskazówek, które można użyć, aby pomóc swoim zwierzęciem, aby pozbyć się tych denerwujących roztocza Demodex.

Jeden środek domu, które mogą wydawać się nieco dziwne na początku jest na pokrycie pies z wazeliną. Jest to dość brudny, ale to nie działa, ponieważ dosłownie dusi roztoczy poprzez odcięcie ich dopływ powietrza. Możesz utrzymać psa z domu, dopóki zabieg ten działa, ale kilka dni z galaretką stosowane dwa razy dziennie powinno wystarczyć.

Jeśli mange dotyka tylko jeden lub dwa małe obszary skóry psa, można zastosować albo olejek z drzewa herbacianego lub Aloe Vera bezpośrednio do obszarów dotkniętych kataklizmem. Wystarczy upewnić się, że rozcieńczyć je najpierw z jakimś olejem migdałowym, ponieważ są one dość silna na własną rękę.

Wreszcie, istnieje inny przepis, który można uzupełnić samodzielnie i to jest bardzo popularne w leczeniu świerzb. W mieszance wiadro razem 16 Oz nadtlenku, 4 szklanki ciepłej wody i 8 łyżek boraksu detergentem (upewnij się, że nie jest kwas borowy) i wykorzystuje to, aby dokładnie umyć psa. Nie rób tego spłukać, po prostu niech twój pies wyschnąć naturalnie. Powtórz tę czynność co 4 dni, aż mange nie ma.

Wpis zawdzięczamy