crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie w stylu nowojorskim

jak urzadzic mieszkanie w stylu nowojorskim Start małe i użyć swoich kolegów jako zasoby

Dorit:

W wielu szkołach uczę, widzę tablice zbierające kurz i nauczyciele są po prostu ich nie używa. Czy może Pan wyjaśnić, dlaczego tak jest? Jakie są alternatywy?

Tomasz:

Często tablice są nadużywane. Stają się one bardzo drogie urządzenie wyświetlające, a ich potencjał nie jest zmaksymalizowane. Ponadto tablice stracić dużo interaktywność i zaangażowanie studenta, ponieważ umieszczenie tablicy. W wielu elementarnych klasach często jest zbyt wysoka i obecnie studenci osiągnąć. W rezultacie uczniowie nie są zaangażowani i mogą wystąpić problemy z dyscypliną. Istnieje kilka opłacalnych sposobów radzenia sobie z problemem przy użyciu projektora bezprzewodowego łupków. W ten sposób nauczyciel może poruszać się po klasie i nadal utrzymywać pewien stopień kontroli interaktywnym.

Dorit:

Spędziłeś dużo czasu w Londynie pracuje z niektórymi z internetowych zasobów edukacyjnych. Jakie są wasze obserwacje i spostrzeżenia na temat, jak nauczyciele wykorzystują technologię edukacyjną? Jak może nam lepsze zrozumienie nauczycieli technologii informacyjnej w klasie?

Tomasz:

Pracowałam w szkole podstawowej w Londynie. Nauczyciele lubią się dzielić i lubią rzeczy, które są bezpłatne lub tanie. W Wielkiej Brytanii istnieje mnóstwo nauczycieli tworzone na bazie zasobów internetowych, które są łatwo dostępne. Rząd nawet ułożyła na stronie internetowej oraz zasobów dla nauczycieli. Im więcej nauczyciele korzystali z tych zasobów, tym bardziej przekonany, że stał na temat tworzenia własnych. Tutaj w USA, nauczyciele mogą eksperymentować z różnych zasobów z całego świata, aby zdobyć wiedzę o tym, jak Internet i jego zasoby mogą być skutecznie wykorzystywane w naszych klasach. Możemy nauczyć formę partii, co organizacje międzynarodowe, takie jak iste i Becta (British Komunikacji edukacyjne i Technology Agency) mają do zaoferowania.

Wpis zawdzięczamy