crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie pod wynajem dla studentow

jak urzadzic mieszkanie pod wynajem dla studentow

Ciekawe pustelnik Fakty

pustelników są ciekawe i unikalne zwierzęta, które mogą sprawić, że dobre zwierzęta. Coraz więcej ludzi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach odkrywają Pustelnik kraby. Pustelnik kraba jest stosunkowo łatwe dla zwierząt w pielęgnacji i karmić, ale istnieje kilka faktów, które trzeba znać, aby mieć zdrowe i szczęśliwe kraba.wypożyczalnia samochodów warszawa

Istnieją dwa główne rodzaje krabów, które są sprzedawane w sklepach zoologicznych w Ameryce: fioletowy szczypce kraba i Ekwadoru kraba. Fioletowe krabów pincer są łatwe do zidentyfikowania przez swoich wielkich fioletowych obcęgi i nóg. Oni żyją dalej w głąb lądu od innych pustelników i przystosowały się do nie potrzebują słonej wody. Ekwadorski kraby żyją blisko oceanu w pływów baseny i przystosowały się, aby móc metabolizowania słoną wodę. Mają mieć morskie i słodkowodne, aby przetrwać.

Kraby są najlepiej utrzymane w akwarium wypełnionym 5 do 8 cali głęboka z drobnym piaskiem. Jest bardzo prawdopodobne, że jeśli kupić kraby w sklepie zoologicznym, będzie w końcu z domieszką purpury szczypce krabów i Ekwadoru, więc trzeba będzie mieć dania zarówno świeżych jak i słonej wody w akwarium.

Akwarium powinno być umieszczone w pomieszczeniu, gdzie temperatura i wilgotność mogą być ściśle kontrolowane. Kraby trzeba mieć zakres temperatury 70F do 85F i wilgotności względnej nie mniejszej niż 70%. Względny nawilżania stanowi poniżej 70% spowoduje kraby powoli umierać. Wielu właścicieli kraba używać lampy cieplne nad akwarium, podkładki grzewcze pod akwarium i nawilżaczy powietrza do regulacji temperatury i wilgotności.

Kraby są używane do normalnego światła w środowisku naturalnym. Najlepiej jest umieścić je w pomieszczeniu, w którym mają zmiennego światła słonecznego i odcień jak dzień postępuje. Uważaj na umieszczenie akwarium w bezpośrednim słońcu w lecie, gdyż może to spowodować, że temperatura w akwarium się zbyt wysokie.

Wpis zawdzięczamy