crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie w stylu shabby chic

jak urzadzic mieszkanie w stylu shabby chic

Faux Wood mini rolety

Choć rolety i żaluzje drewniane są najbardziej popularne okiennych sprzedawane w Ameryce, te dwa produkty są jednymi z najdroższych. Faux żaluzje drewniane oferują charakter bogatej, subtelne kolory i unikalne tekstury za ułamek kosztów rzeczywistych żaluzji drewnianych. Co więcej, drewno nie trwa długo w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Producenci wprowadzili jakości alternatywę dla żaluzji drewnianych w postaci faux żaluzji drewnianych.

Pseudo rolety drewna są wykonane z winylu, http://blyszczacabanka.pl/sprzatanie-domow-i-mieszkan-poznan/ związki winylowe, oraz kombinacji drewna i winylu. W drewnie sobowtórów są albo mieszanką drewno-polimerowa lub 100 procent polimeru. Ponieważ te wykorzystują winylem przynajmniej części swoich listew mają dwie zasadnicze zalety do żaluzji drewnianych: są tańsze, a oni oprzeć wilgoci.

Wszystkie faux żaluzje drewniane wymagają więcej niż drabiny żaluzji drewnianych. Trwałych niewidomych, dalej od siebie drabiny mogą być umieszczone, a zatem wymagają mniej drabiny.

Wielu projektantów wnętrz sprzyjają faux żaluzje drewniane, ponieważ są one łatwe do czyszczenia, zaletą w kuchni, i nie wypacza się, znikną lub pęka, jest wielką zaletą w pomieszczeniu o dużej wilgotności, takich jak łazienka.

Faux żaluzje drewniane kontrolować światło i prywatność tak skutecznie jak żaluzje drewniane, ale są one wykonane z polimeru, który czyni je wytrzymały, odporny na wilgoć, łatwe do czyszczenia i odporne na wypaczenia, pęknięcia lub peelingu. Są także energooszczędne, aby utrzymać dom cieplej w zimie, chłodniejsze w lecie.

Wpis zawdzięczamy