crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie w stylu rustykalnym

jak urzadzic mieszkanie w stylu rustykalnym

Nowy nauczyciel Porady – Jak nauczyciele mogą z powodzeniem używać technologii edukacyjnych

Pedagog, trener i prezenter Thomas Crawford mówi o technologii edukacyjnych i jak nowe i doświadczeni nauczyciele mogą rozpocząć bardziej efektywne wykorzystanie go w swoich klasach.

Dorit:

Witam Thomas, chciałbym bardzo dziękuję za poświęcenie czasu, aby wziąć udział w tej rozmowie. Właśnie wróciłem z konferencji blogu w Seattle. Można dać naszym czytelnikom krótki konferencyjną na kilka nowych spostrzeżeń dotyczących technologii edukacyjnych dzieje dla nowych i doświadczonych nauczycieli? Konferencja była T + L (Technology and Learning) wydarzenie przez NSBA.

Tomasz:

Szkoły poruszają się bardzo szybko do 21 wieku. T + L konferencja sponsorowana przez National School Association Board (NSBA) pozwala wychowawców, administratorów i członków rady szkoły, aby mieć dostęp do najbardziej aktualnych i cennych technologii dostępnych dla nich. To więcej niż targi dostawców. Jest to okazja, aby podzielić się i dyskutować innowacje w zakresie technologii informatycznych poprzez rozmów okrągłego stołu i forach.

Dorit:

Jakie rady można dać nowe i doświadczeni nauczyciele, którzy dopiero zaczynają wyrażać zainteresowanie wykorzystaniem technologii edukacyjnych, ale nie czuję się w 100% komfortowo używając go?

Tomasz:

Nauczyciele mogą uczyć się technologii używając go i nie jest przestraszony z niego, co sprawia, że ??rzeczy o wiele łatwiejsze. Mówimy naszym uczniom, że praktyka czyni mistrza. To samo dotyczy nas. Tkaniny Darpol Zawsze mówię nauczycieli z prośbą o pomoc, jeżeli jest to potrzebne.

Nauczyciele powinni spędzić czas poznając wszelkie nauki online zasobu lub program komputerowy, przed wprowadzeniem go w swoich klasach. W związku z tym, praktyka i zadawania pytań jest kluczem do dostosowania w przypadku każdej nowej postaci instrukcji technologicznej.
Wpis zawdzięczamy