crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie w stylu indyjskim

jak urzadzic mieszkanie w stylu indyjskim

Przy zakupie akwarium akwarium, konieczne jest, aby myśleć o jego umieszczeniu w domu. Jeśli szukasz, aby dodać odwołanie do pustej bramki, sześciokątny kształt zbiornika akwarium może być wspaniałe, ale długi prostokątny konfiguracji akwarium może zrobić ciekawy oświadczenie wzdłuż ściany.

Rozmiar

Jeśli jesteś dopiero początkującym należy rozważyć 20 do 30 galonów konfiguracji akwarium. Mała 5 galonów zbiornika akwarium jest w porządku, jeśli nie masz dużo miejsca, ale można mieć pewność, że nie przeciążać akwarium z https://www.flasz.pro/22-balony-reklamowe rybami lub jakość swojej wody będzie cierpieć, który może spowodować, że ryby niezdrowe. Nie daj się skusić tych małych akwariach lub miski, które mają 1 lub 2 ryby bez filtracji, wierz mi, ryby nie będą żyć przez długi czas w tym zbiorniku i będziesz spędzać dużo czasu monitorowania jakości wody oraz przeprowadzania zmian wodnych. Zasadą dla rozmiaru przy zakupie akwarium jest, że im większy zbiornik akwarium, tym mniej konserwacji trzeba przeprowadzić i więcej ryb można pomieścić.

Zazwyczaj można House 1 cal ryb na każdy galon wody w zbiorniku – wraz z odpowiednim napowietrzania i filtracji, że jest. Jeśli kupujesz konfiguracji akwarium 20 galonów, można mieć 20 cali ryb tropikalnych, czyli około 15 Ryby z tinier akwariów 5 galonów będziesz w stanie utrzymać tylko 2 lub 3 ryby.

Wybór właściwego zbiornika jest to kwestia osobistych preferencji, trzeba rozważyć opcje i wybrać to, co pasuje do Twoich potrzeb. Robi swoją pracę domową przed wyjazdem do sklepu pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na dłuższą metę.

Wpis zawdzięczamy