crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie w stylu angielskim

jak urzadzic mieszkanie w stylu angielskim

Dorit:

Co sprawia, że ??projektowanie instruktażowe udane pod względem jego zdolności do angażowania się uczniów?

Tomasz:

Udana konstrukcja instruktażowe to taka, która rozwiązuje wszystkie potrzeby uczniów i ma multisensoryczny podejście. Rozumiem przez to, że ma wysoce interaktywnych działań opartych www, komponenty audio-wideo, co najmniej, a także jest łatwy do naśladowania, zrozumienia i nawigacji.

Dorit:

Proszę podzielić się z naszymi nauczycielami cechy swojej stronie i jak nauczyciele mogą różnicować swoją dyspozycję, aby zaspokoić uczących się języka angielskiego (ELL) pouczenie grupy i pracujących z uczniami specjalnej troski. Co sprawia, że ??jest łatwy w obsłudze i dostępny dla wszystkich nauczycieli?

Tomasz:

Oprócz nauczania od wielu dostawców treści, które zawierają pełne kursy z ocenami i poszczególnych przedmiotów nauczania, platforma IQity pozwala nauczycielom zadań zamówienie klasie, plany lekcji lub jednostek do potrzeb indywidualnego stylu uczenia się pojedynczych uczniów, mała grupa i duże mieszane klasy umiejętności.

W rzeczywistości, plany lekcji niestandardowych projektowanie pomaga w sztukę zarządzania klasie przez catering do nauczania indywidualnego. Nauczyciele mogą zaprojektować wiele zadań w oparciu o studentów IEP. Istnieje kilkaset szkół z wykorzystaniem naszej platformy z powodzeniem z pozytywnymi wynikami. Szkoły użyć IQity jako platforma do szkoły w pełnym wymiarze czasu cyfrowego, dodatkowego opisu kursu, a nawet ożywienia kredytowej.

Dorit:

Wspaniały! Dobrze, dziękuję bardzo Thomasa za ten wywiad.

Thomas: To była dla mnie przyjemność i mam nadzieję, że nowe i doświadczeni nauczyciele podobni znaleźć te informacje były przydatne.

Make Your Sparkle nauczania. Teach for Success. Dokonać zmian w klasie.

Zapisz się, aby otrzymać bezpłatny e-zina oraz e-book „przejęcie w klasie” podczas odwiedzania nowego nauczyciela Centrum zasobów na [http://www.newteachersignup.com].

Zakup ebook badanej klasie wskazówek – „Porady dla Surviving i kwitnie w klasie,” pod adresem: [http://www.MakeYourTeachingSparkle.com], a otrzymasz BEZPŁATNĄ ebooklet „Tak można nauczyć K! -12 uczących się języka angielskiego pomyślnie! „

Dorit Sasson jest niezależny pisarz, mówca, pedagog i założyciel Resource Center nowy nauczyciel.

Wpis zawdzięczamy