crocodilac.pl

jak urzadzic mieszkanie na poddaszu zdjecia

jak urzadzic mieszkanie na poddaszu zdjecia

6. Użyj poziomie, aby zapewnić, że płytka jest ustawiona prosto w oczy, a przed nim jest pion.

7. Powtórz ten proces dla każdej płytki jest ustawiony. Użyć płytki dystansowe pomiędzy każdej płytki, tak aby wszystkie płytki są równomiernie rozmieszczone. Być może trzeba dostosować odstępy w celu uwzględnienia różnic w naturalnych rozmiarach płytek z trawertynu.http://ansaw.net.pl/markizy/

8. Cut płytki, które nie mieszczą się w całych płytek. Zmierzyć odpowiednią wielkość zaznaczyć Rozmiar na płytki i wyciąć je z mokrą płytek piły. Cięcie wzdłuż zaznaczonej linii powoli i dokładnie.

9. Wyjmij płytę 1-by-2 od ściany po cienkiej ustawiony na górnej części ściany miał body niemowlęce hurtownia czasu, aby ustawić. Korzystanie z taśmy pomiarowej, określić, ile zmieści się w pełnym płytek poniżej istniejących płytek. Zaznaczyć linię na dnie najniższej pełnej płytki za pomocą poziomicy i ołówek.

10. Ustaw dolną część ściany, powtarzając kroki od 4 do 8. Działania, wyciąć i ustawić górne i dolne rzędy płytek. Pozostawić cienkowarstwowej zaprawy do wyleczenia, postępując zgodnie ze wskazówkami produktów.

11. Wymieszać z wodą zaprawy w proszku w wiadrze z wytworzeniem gęstej pasty.

12. Scoop zaczynu z wiadra z pływakiem fugi i rozprowadzić go równomiernie w przestrzeni między płytkami, wypełniając je całkowicie. Podczas gdy zaprawa jest jeszcze mokra, przetrzeć powierzchnię ściany za pomocą gąbki, płukanie go regularnie, aby usunąć nadmiar zaprawy.

13. Pozostawić do suchej zaprawy do punktu, w którym tworzy się zmętnienie na powierzchni ściany. Wypolerować zamglenie się ręcznikiem lub gazę. Niech zaprawa całkowicie wyleczyć.

14. Nałożyć uszczelniacz równomiernie na całej ściany, stosując ręcznik lub szmatkę.

Dowiedz się więcej o płytki ścienne

Wpis zawdzięczamy plisy Bydgoszcz