crocodilac.pl

jak urzadzic male mieszkanie jednopokojowe

jak urzadzic male mieszkanie jednopokojowe

3. Drugi zlewozmywak mogą być zawarte na wyspie kuchennej. Użyj zlewu, który jest na tyle głęboko do mycia dużych garnków i patelni, i rozważyć wyposażenie wyspa kuchenna z Zgniatarka śmieci, wywóz śmieci, kosza, a nawet zmywarką. Oczyszczanie będzie znacznie łatwiejsze, gdy urządzenia te znajdują się w pobliżu zlewu.

4. Zapewnij odpowiednią przestrzeń po obu stronach blatu (lewa i prawa) na wyspie kuchennej, jeżeli będą wykorzystywane zlewu lub płyta. Obejmować co najmniej 15 cali przestrzeni blatu z każdej strony, a jeśli kuchnia jest na tyle duża, pozwalają jeszcze więcej miejsca. Nigdy nie można mieć zbyt wiele miejsca blacie w kuchni. Ponadto zaokrąglone narożniki blatu chronić wszystkich od złych siniaki – to prawda o wszystkich rogach kuchni blat.

5. Dodatkowe pomysły wyspa kuchenna powinny rozważyć użycie miejsca na półkach na bokach swojej wyspie kuchennej dla kucharskie, kolekcje lub przechowywania. Wbudowany TV tu pracuje, zwłaszcza jeśli jest skierowana do pokoju rodzinnego. Albo mikrofalowa może pracować również do podgrzewania po szkole przekąski i szybkie gotowanie potraw.

6. Materiał Blat na wyspie nie musi pasować do reszty swoich blaty kuchenne tak długo, jak to jest w harmonii z ogólnym wzorem w pomieszczeniu. Możesz zaszaleć na stałe napawania tu, na przykład, i użyć laminatu na innych blatów. Rzeźnik-block blat jest idealny do siekania, a granitu lub marmuru działa dobrze dla celów piekarniczych i do walcowania ciasta ciasto.

7. maksymalizacji naturalnego światła poprzez okna i świetliki, i zachować powierzchnie ściany kuchni w jasnym kolorze, aby odzwierciedlić światło dzienne. Niestandardowe wyspy kuchenne doskonale za pomocą wisiorek lub we wnęce urządzeń skierować światło na wyspie kuchennej i innych miejscach pracy. Kody elektryczne będzie prawdopodobnie wymagać, gniazdka elektryczne znajdować się na bokach stałych wysp kuchennych, a nie na górze, aby zapobiec porażeniu prądem.

Użyj niestandardowych wyspy kuchenne pomysły, które pomogą Ci wiedzieć, jak stworzyć atrakcyjny obszar, który będzie wykonywał szereg przydatnych funkcji. poprawnie zaprojektowane, wyspy kuchenne sprawi, że obszar roboczy bardziej funkcjonalny i wydajny i będzie cieszył przez wszystkich, przez wiele lat. Przeczytaj, jak wiele pomysłów, wyspa kuchenna, jak można się przy użyciu wyspę w celu poprawy funkcjonalności i komfortu w swojej kuchni – mimo wszystko, Twoja kuchnia jest najprawdopodobniej najpopularniejszym pomieszczenie w domu.

Wpis zawdzięczamy