crocodilac.pl

jak urzadzic male mieszkanie-galeria zdjec

jak urzadzic male mieszkanie-galeria zdjec

Pomysły Wyspa Kuchnia dla Wielkiej niestandardowych wyspy kuchenne

Użyj pomysły wyspa kuchenna, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób stworzyć bardziej funkcjonalną i wygodną kuchnię. Korzystanie z niestandardowych wyspy kuchenne oznacza posiadanie najodpowiedniejszego Island na miejscu zamieszkania i kuchni opartej na przestrzeni kuchennej i Twoich potrzeb. pomysły wyspa kuchenna zabrać nas z powrotem do kuchni wiejskiej, nawet z czasów średniowiecza, kiedy duży stół roboczy użyto zrobić większość prac przygotowawczych.

Poza przygotowaniem posiłku, kuchnia może stać się obszarem spotkań dla rodziny i przyjaciół, czy jest wystarczająco dużo miejsca. Skoro tak wiele dzieje się w kuchni na bieżąco, coraz układ prawda jest ważna. W kuchni wyspa może służyć jako dodatkowy obszar jedzenia i przygotowywania żywności można łatwo zrobić tam. W dużej kuchni, wyspa kuchenna może skrócić odległości wewnątrz trójkąta roboczego (zlew, lodówka i zakres lub płytą kuchenną) i uczynić go bardziej skutecznym.

Oto pomysły wyspy kuchenne, które należy rozważyć przy planowaniu kuchni:

1. wyspy kuchenne działają najlepiej w większych L, U lub kuchniach G-kształtu. Jeśli kuchnia jest zbyt mała, wyspa kuchenna staną się przeszkodą i utrudniają swobodny ruch. Najlepsze wyspy kuchenne niestandardowych dla małych i średnich kuchniach są przenośne bloku rzeźnika lub koszyk kuchnia do przygotowania żywności lub dodatkowego miejsca.

2. Zawierać narzut okapem wyeliminowanie dymu, pary i zapachy gotowania jeśli wyspa kuchenna będzie miał płytę grzejną. Okap kuchenny powinien wystawać poza obszar gotowania przez 3 cali lub więcej na bokach dla prawidłowej wentylacji. Stosując odpowiedni rozmiar wentylatora zapewnia, że ??usunięcie dzieje się zgodnie z przeznaczeniem. Mają zdolność wentylatora około 50 stóp sześciennych na minutę (CFM) dla każdego stopę kwadratową powierzchni płyty kuchennej.

Wpis zawdzięczamy http://blyszczacabanka.pl/pranie-i-czyszczenie-tapicerki-poznan/