crocodilac.pl

jak tanio i nowoczesnie urzadzic mieszkanie

jak tanio i nowoczesnie urzadzic mieszkanie

Jak zainstalować Trawertyn płytek ściennych

Płytki z trawertynu są w różnych wzorach i kolorach. Te porowate, kamień naturalny płytki – część rodziny wapienia – nie są tak trudne do pracy z tak bardziej gęste kamieni, takich jak granit i są łatwe do cięcia i piasek. Jeśli wziąć swój czas i cierpliwość wobec siebie podczas montażu płytek ściennych trawertyn, można przekonać się z wyniku, czy używasz ich w http://poradniastopy.pl/choroba-stop/odciski-na-stopach/ łazience, w kuchni backsplash lub gdziekolwiek indziej. Walka z tym projektem się także pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach pracy zawodowej.

Instrukcje

1. Prep ściana. Jeśli ściana jest beton, wyczyścić i ustawić płytkę prosto na niego. Jeśli ściana jest płyty gipsowo-kartonowej lub drewna, bezpieczne arkusze płyty cementowej do niego przy użyciu cementu śruby planszowe i wiertarką z przywiązania śrubokręt. To tworzy lepszą powierzchnię dla cienkiej zaprawy do wiązania.

2. Zdecyduj, układ płytek z trawertynu, które pomogą Ci określić, gdzie należy rozpocząć układanie płytek. Jeśli chcesz płytki na górnym rzędzie być mniejszy niż w dolnym rzędzie, będzie można ustawić pełne płytki na dole, dzięki czemu można rozpocząć ustawianie na pierwszym rzędzie. Jeśli chcesz jeszcze płytek na górze i na dole, rozpocząć ustawianie płytki w połowie wysokości ściany.

3. Zaznaczyć linię środkową ściany (mierzona od góry do dołu), za pomocą taśmy mierniczej i poziom. Przykręcić tablicę 1-by-2 poniżej tej linii, aby wspierać rzędy płytek będzie można wybierać. Od tego momentu można ustawić górną część ściany.

4. Za pomocą pacy cienką kreskę rozprzestrzeniać ustawiony zaprawę na ścianę i tylnej płytki. Użyj białą cienką-set, jak trawertyn jest bardzo porowata i może spowodować odbarwienie, gdyż absorbuje ciemniejsze produktów.

5. Umieścić płytkę w żądanym miejscu i wsunąć go mocno do ściany tak, że cienka ustawiony na ścianie skleja się cienka ustawiony na tylnej stronie płytki trawertynu.

Wpis zawdzięczamy